Daugavpilī sāksies centrālo siltumpunktu likvidācija un sadales siltumtīklu rekonstrukcija

05.04.2014 14:5420/06/07

Nākamnedēļ Daugavpilī, Ruģeļu un Jaunās Forštates mikrorajonā sāksies ar centrālo siltumpunktu likvidāciju un sadales siltumtīklu rekonstrukciju saistītie celtniecības darbi.

Vērienīgais projekts paredz Jaunajā Forštatē četrcauruļu siltumapgādes sistēmu nomainīt pret divcauruļu sistēmu un 110 dzīvojamajās mājās Jaunajā Forštatē un Ruģeļos vecos savu laiku nokalpojušos siltummezglus nomainīt pret jauniem mūsdienīgiem siltummpunktiem.Celtniecības darbu laikā dzīvojamajām mājām abos mikrorajonos iespējami karstā ūdens padeves traucējumi uz laika posmu no 2 – 3 nedēļām. Par karstā ūdens padeves traucējumiem attiecīgo dzīvojamo māju iedzīvotāji iepriekš tiks informēti.Kā atlīdzība par sagādātajām neērtībām sākoties apkures sezonai iedzīvotājiem būs iespēja samazināt siltumenerģijas patēriņu un ekonomēt līdzekļus. Jau informēts, ka no nākamās apkures sezonas par patērēto siltumenerģiju iedzīvotājiem nāksies maksāt pēc siltumskaitītājiem.Centrālo siltumpunktu likvidāciju un sadales siltumtīklu rekonstrukciju veiks SIA „Gādība” un „Axis industries”, kas šīs tiesības ieguva, uzvarot attiecīgajā pašvaldības AS «Daugavpils siltumtīkli» izsludinātajā atklātajā konkursā. Celtniecības darbus plānots pabeigt līdz apkures sezonas sākumam.Projekta kopējās izmaksas - 1,637 milj. latu, tai skaitā: PAS „Daugavpils siltumtīkli” finansējums – 55%, ERAF līdzfinansējums – 35% un pašvaldības līdzfinansējums – 10%.PAS «Daugavpils siltumtīkli» administrācija

Автор: Daugavpils

Автор: Travon
Добавлено: 08.07.2016 08:56
0

Hey, that's poreufwl. Thanks for the news.

Автор: Rusty
Добавлено: 07.07.2016 15:58
0

sorry mate, too much time on hands and a genuine distaste for fanboy twaddle compelled me to write that lolwill have to buy this game when i have time and funds on hand, as hearing many good things about it, and you are saying the sameVN:R_U [111f97_1.61](.rom 4 votes)

Автор: Lonitra
Добавлено: 07.07.2016 09:37
0

As Charlie Sheen says, this article is "WNGNINI!"

Автор: Mateoq
Добавлено: 30.03.2016 14:41
0

Labas ziņas Daugpilis iedzīvotājiem. Ar, ka vairāk cilvēki dabūja dažas ietaupījumus vairāk. Un tas novedīs vairāk ceļo ar lidmašīnām http://aero.lv/lv/cheap-flights/ow/Riga-RIX/europe Lētie lidojumi.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha